Drukuj

Dzień chłopaka

Dnia 30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji żeńska część środowiska uczniowskiego przygotowała małą niespodziankę dla kolegów. W tym roku były to zawody sportowe. Chłopcy zostali podzieleni na dwie grupy. Pierwsze zadanie polegało na wyborze kapitana drużyny i przebranie go za... kobietę:) W tej roli świetnie spisali się chłopcy z klasy II, Przemek Piekarski i Piotrek Jędryka.

Kolejna konkurencja to wyścig na skakance. Jak się okazało nie jest to takie proste, jeśli skacze się np. na jednej nodze:) kolejne zadanie to prowadzenie piłki slalomem z zasłoniętymi oczami. W tej konkurencji dowódcy drużyn musieli się wykazać zdolnościami przywódczymi, ponieważ to oni prowadzili swoich zawodników do celu.

 

Oprócz konkurencji sportowych dziewczyny prztgotowały również mały poczęstunek, dyplomy i drobne upominki dla każdego chłopaka.

Kontakt


Liceum w Kamienicy Polskiej
ul. A. Ferensa 12
42-260 Kamienica Polska
tel. 34 3273-229
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Filmowo

Najnowszy klip prezentujący naszą szkołę

  

60-lecie szkoły - Z kroniki szkolnej cz. I (z trzech)

Pozostałe: część II, część III

Projekty, projekty, projekty