Dzień chłopaka

Dnia 30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji żeńska część środowiska uczniowskiego przygotowała małą niespodziankę dla kolegów. W tym roku były to zawody sportowe. Chłopcy zostali podzieleni na dwie grupy. Pierwsze zadanie polegało na wyborze kapitana drużyny i przebranie go za... kobietę:) W tej roli świetnie spisali się chłopcy z klasy II, Przemek Piekarski i Piotrek Jędryka.

Kolejna konkurencja to wyścig na skakance. Jak się okazało nie jest to takie proste, jeśli skacze się np. na jednej nodze:) kolejne zadanie to prowadzenie piłki slalomem z zasłoniętymi oczami. W tej konkurencji dowódcy drużyn musieli się wykazać zdolnościami przywódczymi, ponieważ to oni prowadzili swoich zawodników do celu.

Oprócz konkurencji sportowych dziewczyny prztgotowały również mały poczęstunek, dyplomy i drobne upominki dla każdego chłopaka.