Drukuj

Alternatywne źródła energii

8 listopada 2013, w ramach realizowanego obecnie projektu Comenius „Ziemia w naszych rękach”, odbyło się spotkanie uczniów naszego liceum z przedstawicielem firmy SOLGR, panem Pawłem Kantorem, na temat alternatywnych źródeł energii.

Młodzież zapoznała się z zaletami instalowania kolektorów słonecznych, które pozwalają na zredukowanie kosztów podgrzewania ciepłej wody w skali roku o ponad 60%. Inwestycja, poza czynnikami ekologicznymi, warta jest rozważenia również pod względem finansowym, gdyż jej koszty zwracają się w ciągu 5 lat, a ponadto do końca tego roku można skorzystać z 45% dopłaty do montowanej instalacji. Również stale rosnąca cena energii wpływa na atrakcyjność przedstawionej oferty.

 

Kontakt


Liceum w Kamienicy Polskiej
ul. A. Ferensa 12
42-260 Kamienica Polska
tel. 34 3273-229
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Filmowo

Najnowszy klip prezentujący naszą szkołę

  

60-lecie szkoły - Z kroniki szkolnej cz. I (z trzech)

Pozostałe: część II, część III

Projekty, projekty, projekty