Narodowe Czytanie 2017

8 września 2017 roku uczniowie Liceum po raz kolejny wzięli udział w Narodowym Czytaniu.  Tym razem czytaliśmy „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego Uczniowie klasy trzeciej przygotowali akcję, której celem było zaprezentowanie kilku fragmentów dramatu. Był czas na śmiech, radość i na chwilę zadumy. Młodzież zadbała o przygotowanie scenografii oraz dobór niezwykle barwnych kostiumów.
Akcję wspólnego czytania zakończyliśmy opieczętowaniem zeszytów oraz egzemplarzy lektury pamiątkową pieczęcią. Liceum zostało wyróżnione, podobnie jak w roku poprzednim i otrzymało pamiątkową pieczęć oraz podziękowanie z Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy.

Magdalena Gojowczyk