Dzień Chłopaka w naszym LO

6 października w naszym Liceum z niewielkim opóźnieniem obchodziliśmy Dzień Chłopaka - zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Mimo niesprzyjającej pogody zabawa była fantastyczna. Na szkolnych mężczyzn czekały zabawne konkurencje; zaplatanie warkocza, wiązanie krawata, dmuchanie balonów, rzut do celu oraz taniec klasyczny i latynoamerykański. W chłopakach obudził się duch rywalizacji, ale najlepszym musiał okazać się tylko ten jeden. Tytuł „Najsympatyczniejszego Chłopaka” wywalczył Patryk Korzec, który nie tylko najlepiej wiąże krawaty, ale jest także świetnym tancerzem. Dziękujemy Panowie za wspólną zabawę. :) Elementem integracyjnym społeczność uczniowską było również zespołowe granie w gry planszowe. Nie ważne kto wygrał, ważne kto się dobrze bawił!

Opiekun SU

Magdalena Gojowczyk