Szlachetnie pomagamy po raz drugi!

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcję Szlachetnej Paczki organizowaną w LO w Kamienicy Polskiej. Dziękuję: uczniom, ich rodzicom, opiekunom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim tym, którzy wsparli
w jakikolwiek sposób przedsięwzięcie organizowane w naszej szkole. W tym roku zebraliśmy łącznie 24 paczki, które trafią do dwóch potrzebujących rodzin. Akcja ta jest organizowana w naszym Liceum po raz drugi, tym razem patronuje jej hasło „Lubię ludzi”. Cieszę się, że ta forma wolontariatu cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem społeczności szkolnej. Dziękuję :)

Magdalena Gojowczyk