Jest taki dzień tylko jeden raz do roku...

Jarmark Bożonarodzeniowy w Liceum

8 grudnia 2017 roku, w godzinach popołudniowych  w murach naszego Liceum odbył się po raz pierwszy Jarmark Bożonarodzeniowy. W przedświątecznej, magicznej atmosferze można było zobaczyć niepowtarzalne jasełka w wykonaniu licealistów.
W głównym wejściu prezentowały się niezwykłe świąteczne dekoracje przygotowane przez uczniów i nauczycieli. Sala matematyczna pełniła funkcję aromatycznej restauracji, gdzie uczennice serwowały barszczyk z krokiecikami, zapiekanki czy tosty. Sala chemiczna z kolei zamieniła się w klimatyczną kawiarenkę, słodkości upieczone przez uczniów i ich rodziców cieszyły się ogromnym powodzeniem. Dla najmłodszych przewidziane były specjalne atrakcje. Bibliotekę szkolną odwiedził sam święty Mikołaj w asyście Olafa - zabawnego bałwanka oraz renifera. Ponadto w sali fizycznej funkcjonował pokój zabaw dla dzieci – były puzzle, gry, konkursy z nagrodami, warsztaty plastyczne oraz słodycze i owoce. Liceum w tym dniu nabrało magicznego, świątecznego wymiaru, wystrój sal oraz korytarzy podkreślił atmosferę zbliżających się świąt i inspirował do  rodzinnych przygotowań.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wydarzenia. Bez zaangażowania uczniów, rodziców i nauczycieli nie moglibyśmy mówić o sukcesie
Dziękujemy za podarowane wypieki i elementy dekoracji, za poświęcony czas i wkład pracy. Dziękujemy serdecznie wszystkim przybyłym na szkolny Jarmark, wszystkim, którzy swoją obecnością wsparli nasze wydarzenie.

Gorąco zapraszam na kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy już za rok. :)

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Magdalena Gojowczyk