Pożegnanie absolwentów

27 kwietnia 2018 roku odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów naszego Liceum. Wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, natomiast uczniowie z  najwyższą średnią świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Jak co roku absolwent z najwyższą średnią otrzymał Nagrodę Wójta Gminy Kamienica Polska. W tym roku cztery uczennice spełniły warunki i niebawem otrzymają Stypendium Starosty Powiatu Częstochowskiego. Absolwenci - jak zakłada tradycja szkoły - złożyli uroczyste ślubowanie. Zaproszeni goście zabrali głos i skierowali do maturzystów kilka ważnych słów.

Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną, którą przygotowali uczniowie klasy drugiej wraz z wychowawczynią. Zobaczyliśmy jak powstaje uczeń i jak wygląda nietypowa wywiadówka. Każdy z uczniów otrzymał humorystyczny limeryk  i drobny upominek.
      Rocznik 2015-2018 był 73. rocznikiem w historii liceum. Mamy ogromną nadzieję, że zdobyta wiedza pozwoli uczniom zdać egzamin maturalny jak najlepiej. W tym roku kasztany zakwitły przed egzaminami, a to przecież dobry znak - zwiastujący powodzenie.  Życzymy zatem absolwentom powodzenia na maturze oraz dobrego wyboru dalszej drogi życiowej. Smile