Drukuj

Pożegnanie absolwentów

       27 kwietnia 2018 roku odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów naszego Liceum. Wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, natomiast uczniowie z  najwyższą średnią świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Jak co roku absolwent z najwyższą średnią otrzymał Nagrodę Wójta Gminy Kamienica Polska. W tym roku cztery uczennice spełniły warunki i niebawem otrzymają Stypendium Starosty Powiatu Częstochowskiego. Absolwenci - jak zakłada tradycja szkoły - złożyli uroczyste ślubowanie. Zaproszeni goście zabrali głos i skierowali do maturzystów kilka ważnych słów.

     Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną, którą przygotowali uczniowie klasy drugiej wraz z wychowawczynią. Zobaczyliśmy jak powstaje uczeń i jak wygląda nietypowa wywiadówka. Każdy z uczniów otrzymał humorystyczny limeryk  i drobny upominek.
      Rocznik 2015-2018 był 73. rocznikiem w historii liceum. Mamy ogromną nadzieję, że zdobyta wiedza pozwoli uczniom zdać egzamin maturalny jak najlepiej. W tym roku kasztany zakwitły przed egzaminami, a to przecież dobry znak - zwiastujący powodzenie.  Życzymy zatem absolwentom powodzenia na maturze oraz dobrego wyboru dalszej drogi życiowej. Smile

 

 

 

Kontakt


Liceum w Kamienicy Polskiej
ul. A. Ferensa 12
42-260 Kamienica Polska
tel. 34 3273-229
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Filmowo

Najnowszy klip prezentujący naszą szkołę

  

60-lecie szkoły - Z kroniki szkolnej cz. I (z trzech)

Pozostałe: część II, część III

Projekty, projekty, projekty