Nagrody dla najlepszych Absolwentów LO

5  czerwca 2018 r. podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Częstochowskiego Pan Starosta mgr Krzysztof Smela  uroczyście  wręczył czterem absolwentom szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu Stypendium Starosty Częstochowskiego przyznawane w ramach ,,Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat częstochowski”. Wśród nagrodzonych były dwie uczennice Liceum Ogólnokształcącego w  Kamienicy Polskiej – Emilia Zamorowska, oraz Aleksandra Żurakowska . Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszym życiu.