PIERWSZE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW!

Uczniowie LO w Kamienicy Polskiej wzięli udział w konkursie poetyckim „Moja ulubiona poezja”, którego organizatorem jest Miejsko – Gminna Biblioteka w Woźnikach. Zadanie konkursowe polegało na napisaniu własnego wiersza na dowolny temat. Uczniowie wywalczyli: I miejsce Jakub Sarna (III kategoria wiekowa, uczestnicy pełnoletni), II miejsce Sonia Huras (II kategoria wiekowa, uczestnicy do lat 18). W konkursie wzięli udział również uczniowie klasy pierwszej: Klaudia Markowska i Tomasz Rogala. Serdecznie wszystkim  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Magdalena Gojowczyk