MŁODZIEŻ LICEUM NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH KSIĄŻKI W KRAKOWIE 2018!

26 października uczniowie LO w Kamienicy Polskiej uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Już po raz dwudziesty drugi na miłośników literatury czekało czterodniowe święto książki, które odbyło się w dniach 25-28 października. Uczniowie wysłuchali krótkiego wykładu adresowanego do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych: Matura z języka polskiego. Kultura popularna w szkole - niebezpieczne związki. Nastepnie każdy z uczestników miał możliwość spotkania się z pisarzami, uczestniczenia w panelach dyskusyjnych, wzięcia udziału w konkursach oraz zapoznania się z najnowszą ofertą wydawniczą ponad 600 wystawców. Dzień w Krakowie zakończył się wieczornym spektaklem w Teatrze Bagatela. Komediowe przedstawienie z aktorami znanymi z telewizji było formą doskonałej rozrywki.

Magdalena Gojowczyk