LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

9 listopada w Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, odbyła się gala wręczenia nagród laureatom  wojewódzkiego konkursu plastycznego „Pocztówka na sto lat – moja Niepodległa”. W konkursie na zaprojektowanie najciekawszej pocztówki wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i średnich, młodzież i dorośli z warsztatów terapii zajęciowej o raz seniorzy z województwa śląskiego. Spośród ponad 1700 nadesłanych prac jury wyłoniło te  najpiękniejsze, między innymi pracę ucznia klasy III naszego Liceum – Pawła Conera! GRATULUJEMY!

Edyta Kundzicz