KOLEJNY SUKCES! LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

Uczniowie LO w Kamienicy Polskiej przystąpili do napisania Dyktanda Niepodległościowego "Po polsku o historii". Do finałowego etapu zakwalifikowała się Julia Najniegier, która wywalczyła sobie czwarte miejsce w województwie. Warto nadmienić, że w projekcie wzięło udział 7 tysięcy uczniów (148 szkół), ze względu na skalę przedsięwzięcia wydarzenie zostało zgłoszone do Księgi Rekordów Guinnessa. 22 listopada 2018 roku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród, która miała miejsce w Muzeum Historii Katowic. Julii serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Magdalena Gojowczyk