STUDNIÓWKA uczniów LO w Kamienicy Polskiej :)

2 lutego 2019 roku - to była ważna data dla uczniów i uczennic klasy trzeciej Liceum Ogólnokształcącego w Kamienicy Polskiej. Po trzech latach zmagań z nauką, tegoroczni maturzyści mieli dogodną okazję do zabawy podczas studniówkowego balu. Była to długo wyczekiwana chwila, która pozwoliła zapomnieć o stresie, związanym z nadchodzącymi egzaminami. Bal maturalny odbył się w sali "Aria" w Starczy. Uroczyste rozpoczęcie miało miejsce o godzinie 18:00. Gości powitała uczennica - Klaudia Sikora. Głos zabrały również: pani Dyrektor naszego LO - Iwona Choła oraz wychowawczyni klasy trzeciej - pani Renata Łuczkiewicz. By tradycji stało się zadość uczniowie zatańczyli poloneza, który został przygotowany przez pana Pawła Jankowskiego - za co serdecznie dziękujemy. Podczas części oficjalnej obecni byli również rodzice maturzystów, którzy ze wzruszeniem i dumą obserwowali swoje dorosłe pociechy. Po części oficjalnej przyszedł czas na gorącą kolację oraz zabawę do białego rana. Wszyscy goście wyszli zadowoleni, z uśmiechem na twarzy. Bal był wspaniały, z pewnością pozostanie w naszej pamięci na zawsze.

Julia Rogacz, uczennica klasy trzeciej