Żegnamy Absolwentów

26 kwietnia 2019 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Kamienicy Polskiej odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klasy maturalnej i wręczenie świadectw. Obecnością swą zaszczycili nas : Pan Jan Miarzyński – Wicestarosta Powiatu Częstochowskiego, Pan Andrzej Kubat – Przewodniczący Rady Powiatu, Pan Adam Morzyk – Członek Zarządu Powiatu Częstochowskiego, Pan Adam Tajber – Wójt Gminy Kamienica Polska oraz  Pani Ewa Litwińska – Przewodnicząca Rady Rodziców.
Pani dyr. Iwona Choła przypomniała sukcesy tegorocznych absolwentów na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim i powiatowym. Najlepszym uczniom wręczono świadectwa ukończenia Liceum w Kamienicy Polskiej i dyplomy. Nagrodę Wójta Gminy Kamienica Polska dla najlepszego ABSOLWENTA 2019 r. otrzymała Klaudia Sikora.
Listy gratulacyjne i podziękowania za aktywną  współpracę skierowano także do Rodziców uczniów.
Tradycją Liceum stały się limeryki, napisane dla każdego absolwenta przez młodszych kolegów, które w humorystyczny sposób podkreślały cechy charakteru oraz zainteresowania maturzystów.

Absolwentom życzymy szczęścia  na maturze, powodzenia w życiu osobistym i dalszych sukcesów na niwie naukowej.

dyr LO Iwona Choła