Pomysłowy Dzień Chłopaka

30 września obchodziliśmy w liceum Dzień Chłopaka, imprezę szkolną, którą zorganizował samorząd uczniowski. W tym roku było nietypowo, pozwoliliśmy naszym szkolnym chłopakom pomajsterkować i pobudzić własną kreatywność. Każda z grup miała stworzyć inny rodzaj pojazdu, pojawiła się zatem: łódź podwodna, statek kosmiczny, tajemniczy pojazd oraz samolot. Okazało się, że nasi panowie są w niesamowicie twórczej formie, powstały ciekawe maszyny, które należało odpowiednio zareklamować, ale i z tym panowie nie mieli żadnego problemu. Konstrukcje oceniane były przez szkolne koleżanki i nauczycielki. Chłopcy otrzymali praktyczne upominki i słodycze. Dziewczyny dla wszystkich uczestników imprezy przygotowały sandwicze. Było kreatywnie, smacznie i bardzo wesoło. :)

Opiekun su:
Magdalena Gojowczyk