Drukuj

Innowacyjny projekt POKAŻ JĘZYK

Pokazywanie języka nie zawsze musi być niegrzeczne, przekonali się o tym uczniowie LO w poprzedni czwartek. Realizując innowacyjny projekt „Pokaż język – poprawna polszczyzna w praktyce”, stanęli oko w oko z zadaniami mającymi na celu kształtowanie umiejętności świadomego przestrzegania norm poprawności językowej. Językowe zmagania miały formę różnorodnych gier dydaktycznych.

Pierwsze spotkanie projektowe miało miejsce jesienią w naszym Liceum, tym razem spotkaliśmy się w LO w Psarach. Ostatnie działania projektowe w tym roku szkolnym będą miały miejsce wiosną na Uniwersytecie Humanistyczno- Przyrodniczym w Częstochowie. 

Kontakt


Liceum w Kamienicy Polskiej
ul. A. Ferensa 12
42-260 Kamienica Polska
tel. 34 3273-229
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Filmowo

Najnowszy klip prezentujący naszą szkołę

  

60-lecie szkoły - Z kroniki szkolnej cz. I (z trzech)

Pozostałe: część II, część III

Projekty, projekty, projekty